Kanalizasyon Temizliği

Ankara kanalizasyon açma firmamız, kanal döşeme işlerinizi de profesyonel bir şekilde hallediyor. Modern alet ve ekipmanlarımız ile tüm kanalizasyon döşeme işleriniz uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Firmamız kanalizasyon döşeme hizmetlerini Ankara genelinde vermektedir. Yeni inşaatlarınız için komple kanal döşeme veya mevcut binalar için kanalizasyon yenileme hizmetleri veriyoruz. Kaliteli ve belediye mevzuatlarına uygun kanal döşeme işlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Yeni veya mevcut binalarınızda kanalizasyon döşeme ve kanalizasyon yenileme hizmetleri veriyoruz. Kanal döşeme işlemlerimizi en kaliteli malzemeler ile gerçekleştiriyoruz. Kanal arıza sorunlarınız da aynı uzmanlıkla tesbit edilir ve giderilir.

Kanalizasyonlarınıza çekvalf montajı yapılır. Çekvalf kanalizasyon sistemine montajı yapılan ve tek yönlü çalışan kanala dışardan su girmesini önleyici mekanizmadır. Ankara kanal açma firması olarak çekvalf işlemlerinizi de profesyonel şekilde yapıyoruz.

Mutfak gideri ve lavabo tıkanıklığı açma taleplerinizi en kısa sürede adresinize gelerek gerçekleştiriyoruz. Ankara geneli verdiğimiz hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayınız.